Home alone therefore cooking for realz. I cleaned 1.25lb of chicken liver first, then cooked liver pate from a half and now am roasting the other half. I believe this is the most fun you can get for $1.50 nowadays.
Ate Rye poppy seed and caraway crackers and liverwurst with Guldens mustard for Lunch. Total meal cost $1.50. Muenster cheese would have added another $1. I should have pulled the trigger.
Home alone therefore cooking for realz. I cleaned 1.25lb of chicken liver first, then cooked liver pate from a half and now am roasting the other half. I believe this is the most fun you can get for $1.50 nowadays.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.